Суворо заборонено! Бо небезпечно і протизаконно!
Щороку о цій порі активно розпочинається сезон весняного прибирання. Це правильно і добре! Але він супроводжується дуже негативними явищами - палінням листя, сухої трави та інших рослинних решток. А це вже і шкідливо, і протизаконно, і небезпечно! Минулі вихідні побили усі рекорди по кількості пожеж, виїздів на місце загоряння служби МНС та масштабах нанесених збитків природі.
Повторюємо!
Коли спалюється сухостій, то в зоні пожежі гине вся мікрофлора. Вогняна стихія поглинає на своєму шляху все живе! Родючий покрив, на якому спалюють траву, відновлюється лише через 5-6 років. В середовище викидаються шкідливими для органів дихання речовини. Наноситься шкода і природі, і людині!
Зауважуємо!
Неконтрольоване горіння може викликати перекидання вогню на житлові масиви, спричинити нанесення не лише матеріальних збитків, але й загибель людей.
Наголошуємо!
Під час воєнного стану спалювання сухостою, сухої трави та чагарників може розцінюватися як акт диверсії.
Це пов’язано з тим, що для ліквідації таких пожеж витрачаються додаткові сили, засоби та кошти.
Попереджаємо!
Надалі фіксація таких порушень може класифікуватися не тільки накладанням штрафу, але й кримінальною відповідальністю.
БУДЬТЕ СВІДОМІ — БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ І ПРИРОДУ!