Чемеровецька селищна територіальна громада
Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район

МАЙБУТНЄ ГРОМАД ФОРМУЄТЬСЯ СЬОГОДНІ

Дата: 06.05.2026 10:57
Кількість переглядів: 82

Фото без опису

Минулими вихідними у селищі Сатанів відбувся щорічний  Саміт Всеукраїнської асоціації громад. Він об’єднав народних депутатів, представників Уряду, міжнародних партнерів та представників територіальних громад з усіх куточків України. До заходу долучилися понад 200 учасників. У складі делегації від Чемеровеччини участь у роботі взяли перший заступник селищного голови Юрій Войтов, та старости  Ірина Кузик і Сергій Бартків.

Ключовою темою Саміту стала реалізація Плану стійкості, адже в умовах повномасштабної війни саме громади є фундаментом витривалості держави.

Освітня панель Саміту була присвячена реформі профільної середньої освіти. Обговорювалося формування мережі академічних ліцеїв в громадах, яка має запрацювати з 2027 року. 

Дискусії навколо ролі старости в громаді підтвердили необхідність чіткого розмежування їхніх повноважень та відповідальності. Створення Всеукраїнського клубу старост на Саміті стало відповіддю на запит щодо посилення ланки самоврядування, яка є найближчою до мешканців сіл.



« повернутися

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь