Проведено перевірку роботи соціальних робітників

Дата: 06.02.2018 18:00

Фото без опису

Відповідно до плану роботи відділу з питань соціальної політики селищної ради  днями працівники відділу  Людмила Кузнєцова та Алла Данілова здійснили черговий виїзд у села громади  Гайове, Діброва, Антонівка, Чорна, Біла. Метою візиту була перевірка роботи соціальних робітників, які надають  послуги жителям даних сіл.

Під час виїзду   відвідано  сімнадцять підопічних одинадцять  з  яких,   мають вік від 80 до 90 років. Дев'ять осіб мають статус учасника війни.

На основі спостереження та особистого спілкування з підопічними перевіркою встановлено, що соціальні робітники даних сіл добросовісно виконують свої  обов’язки. Завдяки  їм одинокі та одиноко проживаючі непрацездатні  громадяни,  що опинилися у складних життєвих обставинах  відчувають дієву турботу громади. Адже часто соціальний робітник є єдиним, хто провідує їх в зимовий холод, доставляє продукти, ліки та воду.

Мешканці згаданих сіл з позитивом відгукуються про роботу віддаленого центру обслуговування одиноких та одиноко проживаючих громадян, що знаходиться у с.Біла.