Намітили план вирішення ряду питань у Білій

Дата: 19.02.2018 18:00

Фото без опису

Сьогодні  селищний голова Олександр Собань з представниками структурних підрозділів відвідав село Білу та побував на окремих об»єктах, де, наразі, є нагальні для вирішення питання. Минулого року проблемним стало водо забезпечення осель місцевих мешканців. За сприяння «Агрохолдингу 2012» на даний час свердловину глибиною 101 м. вибурено. Сьогодні на місці  було обговорено питання підключення її до наявних водомереж. Для цього необхідно придбати труби, насос,  відповідне  механічне обладнання, облаштувати згідно вимог санітарну зону. «Селищна рада спільно з інвестором  забезпечить остаточне вирішення проблемного для людей питання» – підкреслив у розмові з місцевими жителями очільник громади .

Питання забезпечення комфортних умов перебування дітей у дошкільному закладі с. Біла стало на порядок денний після відвідання цього закладу сьогодні селищним головою. В ході виробничої наради на місцях напрацьовано  заходи по його реалізації: визначено місце розташування, сплановано заміну системи – труби, батареї, придбання твердопаливного котла.

Питання можливого переведення системи опалення на обслуговування твердопаливними котлами розглядалося також під час відвідин місцевої школи та розмови з її директором Сергієм Сакевичем.