Відбувся схід села у Кугаївцях

Дата: 19.02.2018 18:31

Фото без описуЦим вихідними у сільському Будинку культури села Кугаївці було людно, як на великі свята. Представники місцевої громади зібралися на підведення підсумків роботи, спрямованої на розвиток їх території за минулий рік. У зібранні взяв участь Чемеровецький селищний голова Олександр Собань та керівник місцевого агроформування«АВС- Агро» АнатолійАтаманчук. Перед присутніми зі звітом виступив в.о. старости Олександр Гураль, котрий  проаналізував  стан використання коштів, спрямованих на реалізацію заходів господарського та соціально-культурного характеру та спільну проведену роботу по вирішенню завдань та проблем .  Олександр Собань у своєму виступі зазначив, що у цьому році буде завершено проведення водогону у селі, зокрема, по вулицях Центральній, Мостіпаки, Тітова, братів Рудяків, Молодіжній, у чому є підтримка керівництва агроформування. Також буде вирішено питання безпечного руху пішоходів по вулиці Центральна завдяки прокладанню тротуару від с. Бережанка до магазину «Прайд». А також буде завершено проведення ремонту покрівлі Будинку культури. Усі думки ,  пропозиції та побажання учасників зборів громадян були заслухані та взяті до уваги.