Група експертів з Києва працювала у Чемерівцях

Дата: 21.02.2018 18:41

Фото без описуПісля останньої поїздки Олександра Собаня  до Києва, де Чемеровецький селищний голова брав участь у Стратегічній нараді щодо співпраці з Україною в межах ініціативи «Рівний –рівному» в рамках робочої групи «Комітет регіонів ЄС – Україна» з підтримки децентралізації Програмою «U-LEAD» з Європою (Компонент 1),  після проведеної презентації  керівником Чемеровецької ОТГ та партнерами   було підписано Меморандум про співпрацю та погоджено план подальших дій. Саме цим планом 8 березня передбачена презентація проектів у м. Брюсселі. З метою організації належної підготовки до заходу на високому офіційному рівні сьогодні у селищну раду завітав керівник Хмельницького відокремленого підрозділу « Центр розвитку місцевого самоврядування» Сергій Яцковський з групою експертів  Програми підтримки реформи децентралізації в Україні, де за участі  голови районної ради Світлани Павлишиної , селищного голови Олександра Собаня та представників апарату селищної ради відбулося обговорення  концепції та напрацювання матеріалів презентації проекту. За результатами ефективного ділового спілкування було напрацьовано інформаційний продукт,  який буде представлений  увазі європейських партнерів. Пріоритетною проблемою обрано  недостатню ефективність управління людськими ресурсами та залучення громадян до прийняття управлінських рішень. Наші очікувані результати від співпраці у реалізації проекту – підвищення спроможності представників органів місцевого самоврядування у залученні громадян до прийняття рішень та підвищення комунікації між владою та мешканцями громади.