Обговорювали результати співпраці у Кормильчі

Дата: 21.02.2018 19:07

Фото без описуСьогодні у Кормильчанському сільському клубі відбулася зустріч  громадськості села та представників  місцевої влади, ініційована селищною радою, метою якої стало обговорення результатів спільної роботи за минулий рік. Перед  мешканцями села виступив зі звітом в.о. старости Руслан Столяренко, в  ході свого виступу доповідач  акцентував присутніх на  зреалізованих заходах, спрямованих на  вирішення питань благоустрою, ремонту  доріг, вуличного освітлення, часткового поліпшення матеріально-технічної бази місцевих бюджетних установ. Селищний голова Олександр Собань, що був присутній на заході, спілкуючись з місцевими жителями, розповів про плани та пріоритети розвитку  території Кормильчанського старостату на 2018 рік та запевнив присутніх, що поступово, крок за кроком, від села до села, в межах громади будуть реалізовуватися заходи, що сприятимуть  поліпшенню умов проживання на селі, наданню більш якісного рівня  усіх послуг для людей. Тим більше, що на даній території відчутна  потужна підтримка у вирішенні усіх питань зі сторони місцевих агрокомпаній.