Хмельницька область, Чемеровецький район

Незабаром запрацює водогін в селі Чорна

Дата: 06.05.2017 23:24

Забезпечення водопостачанням під контролем селищного голови Олександра Собаня поетапно вирішується в усіх населених пунктах Чемеровецької громади. Наразі проводяться роботи зі встановлення центральної магістралі та підвідних до помешкань водопровідних мереж в селі Чорна.

Сьогодні безпосередньо на місцях робочою групою,  до складу якої увійшли представники інспекції Держтехнагляду, виконуючий обов’язків старости Микола Перун, депутат Чемеровецької селищної ради Сергій  Сакевич   проаналізовано хід виконання робіт та сплановано заходи по їх завершенню. Загальна протяжність водогону по селі становить 3 кілометри. Забезпечення матеріалами взяло на себе товариство «МріяАгро - Чемерівці», яке орендує в даному населеному пункті землі, фінансування робіт проводиться за рахунок Чемеровецької селищної ради.

Станом на сьогодні дві третини запланованих робіт вже виконано. Незабаром мешканці Чорної вже зможуть скористатися послугами місцевого водогону.