Чемеровецька селищна рада - об'єднана територіальна громада
Хмельницька область. Офіційний сайт.

День Європи в Чемерівцях

Відповідно до стратегічного курсу України на європейську інтеграцію вже традиційно в ці травневі дні наша держава відзначає День Європи.  Сьогодні на Центральній площі в смт Чемерівці було організовано  урочистості з нагоди цього державного свята.

Церемонія розпочалася внесенням переможцями студентських та шкільних олімпіад під Гімн України та Гімн Європи Державного прапора України та прапора Європейського Союзу. До заходу долучились    колективи організацій і установ, молодь, громадськість селища.  З вітальним словом до присутніх звернулися голова Чемеровецької районної ради Світлана Павлишина, голова Чемеровецької райдержадміністрації Олег Батюк та керуюча справами виконавчого комітету Чемеровецької селищної ради Жанна Народовець.

Учасники заходу державними прапорцями та оплесками підтримували тематичні виступи місцевих аматорів сцени. А по завершенні урочистої програми в знак данини пам’яті та шани до полеглих за європейський вибір України борців – до Пам’яника Героям Небесної Сотні  лягли символічні синьо-жовті  квіти.« повернутися до списку новин