Шановні медичні працівники Чемеровеччини — лікарі, фельдшери, медсестри, ветерани охорони здоров’я!

Щиро вітаю вас з професійним святом — Днем медичного працівника!          Прийміть сердечну подяку за відда ну працю, безмежне милосердя, професійність та лікарську честь.  Ви несете на собі величезний тягар чужого болю та відповідальності, адже у ваших руках — людські життя. Професія, яку ви обрали, заслуговує на найвищу похвалу, захоплення і повагу.Тож бажаю вам та вашим родинам міцного здоров’я та благополуччя. Нехай здійснюються мрії і задуми, а віра та оптимізм будуть вірними супутниками на все життя.

З повагою, селищний голова

О.Собань