Чемеровецька селищна рада - об'єднана територіальна громада
Хмельницька область. Офіційний сайт.

Для сталого розвитку об’єднаних територіальних громад

Учора представник Чемеровецької селищної ради т.в.о. начальника відділу земельних ресурсів Анатолій Мукосій взяв участь у презентації економічної моделі розвитку об’єднаних територіальних громад «Від пасовища – до молока». Участь у заході прийняли ще 11 об’єднаних територіальних громад Хмельницької області. В ході проведення семінару надавались юридичні коментарі на тему “Як оформити у власність громад пасовища?”, висвітлювалось наукове бачення: “Якісна сівозміна на сільських пасовищах”, проводилась бізнес-аналітика: “Ринок молока у найближчій перспективі”, розглядали аспекти якісної інформаційної політики як запоруки  успіху громад Хмельниччини, надавались практичні поради щодо вирощування овочів та фруктів для формування експортних партій та будівництва міні теплиць та їх об'єднання задля розвитку агросектору.               

Лекторами семінару крім організаторів  агенції сталого розвитку «Астар» були представники корпорації "Сварог Вест Груп", компанії "Дубово Агро", товариства "Ренесанс Груп".
       Учасники активно обговорювали та дискутували  на тему ринку молока, кооперацію, об'єднання і інноваційні технології у селі та напрацьовували методику застосування їх у практичній діяльності.« повернутися до списку новин