Перемоги юних талантів Чемеровецької громади

29 серпня  у Центрі культури, дозвілля і мистецтв відбувся районний етап обласного  відбіркового туру конкурсу дитячої творчості «Яскраві діти України» в рамках міжнародного фестивалю «SANREMOJUNIOR – Україна». Засновниками та організаторами конкурсу є творче об’єднання «Яскраві діти України». Мета конкурсу – національно-патріотичне виховання молоді, популяризація сучасної естрадної пісні, виявлення юних талановитих виконавців. До участі у конкурсі на безкоштовній основі запрошувались дитячі художні колективи, солісти-вокалісти академічного, народного, естрадного, джазового жанру виконання. У відбірковому етапі у Чемеровецькому районі взяло участь 23 учасники. Переможницею стала 10-річна Дар’я Євчук з села Біла, яка буде  представляти Чемеровецький район у м.Хмельницький 28-30 вересня на обласному відбірковому турі.