Проведено акцію "Готуємо дітей до школи"

Розпочинається новий навчальний рік. Разом з радісними враженнями, які несе в собі перший шкільний дзвінок приходить і ряд турбот, адже не усі сім’ї нашої громади мають можливість в повному обсязі підготувати дитину до нового навчального року у зв’язку із складними життєвими обставинами, що склалися в родині. Як ми повідомляли раніше, відділом з питань соціальної політики Чемеровецької селищної ради протягом серпня місяця проводилась благодійна акція «Готуємо дітей до школи».  Так, за період проведення акції 18 малозабезпечених сімей, в яких   виховується 41 дитина  отримали набори канцелярського приладдя та шкільні портфелі. До числа підприємців, які відгукнулись на фінансову підтримку акції з початку її оголошення долучився також Михайло Коруняк. Ще раз дякуємо небайдужим підприємцям селища Чемерівці, які відгукнулись та допомогли організаторам акції.