Чемеровецька селищна рада - об'єднана територіальна громада
Хмельницька область. Офіційний сайт.

Відбувся виїзний прийом громадян Чемеровецьким селищним головою в селах Чорна та Антонівка

Одним із дієвих інструментів вивчення та вирішення проблем жителів населених пунктів, що увійшли до Чемеровецької селищної ради є проведення особистих прийомів громадян за місцем їх проживання. Метою проведення таких заходів є вирішення повсякденних питань життєдіяльності, надання консультативної допомоги населенню.

06 березня селищний голова Олександр Собань здійснив виїзний особистий прийом у селах Чорна та Антонівка. До прийому долучився депутат селищної ради по даному виборчому округу Сергій Сакевич.

Під час прийому піднімалась низка важливих питань, зокрема, щодо проведення водогону, підсипання вулиць та забезпечення проведення благоустрою в селах. Мешканці звертались з проханням сприяти збереженню поштового відділення,  також селян турбує низька ціна молока.

Селищний голова Олександр Собань, депутат Сергій Сакевич та в.о. старости Микола Перун обговорили можливі шляхи вирішення питань та зауважили, що кожне звернення перебуватиме на їх особистому контролі до остаточного вирішення. Всі питання будуть розглянуті згідно з нормами чинного законодавства із залученням відповідних фахівців.« повернутися до списку новин