Пролунали останні дзвоники у школах

Сьогодні у всіх школах Чемеровецької громади пролунав останній шкільний дзвінок. Для когось він сповістив про перехід  до наступного класу,  для когось – про закінчення школи. На святкове дійство, окрім самих учнів та випускників, завітали їх батьки, які розділили зі своїми дітьми радісні та, водночас, хвилюючі миті в їх житті.  Чемеровецький селищний голова Олександр Собань  побував на святі уЧемеровецькому навчально-виховному комплексі №1 «ЗОШ І-ІІІ ступенів, ліцей та МНВК». У своєму вітальному слові  побажав випускникам  довгої та щасливої життєвої  дороги, успіху і удачі у вступній кампанії - 2017.

За символічною традицією право останнього дзвінка належить кращим учням школи. Дзвоник пролунав проте для випускників попереду ще державна підсумкова атестація, тестування зовнішнього незалежного  оцінювання та вступ до ВУЗу, а для усього шкільного загалу – пора веселих літніх канікул.