Селищна рада відтерміновує прийняття рішень про землі за межами населених пунктів

Дата: 16.03.2018 14:06

Фото без опису

На вимогу сьогоднішнього дня перед кожною об’єднаною територіальною громадою стоїть завдання проведення спільної з органами Держгеокадастру інвентаризації земельних ділянок сільськогосподарського призначення для передачі з державної власності у комунальну власність. В результаті передачі повноважень місцева влада отримає можливість організувати постійний контроль за використанням земель, спроститься пошук потенційних земельних ділянок для інвесторів та містобудівних потреб. Для Чемеровецької громади дане питання також є актуальним і вагомим для вирішення, оскільки залишаться відкритими питання забезпечення земельнимиділянками учасників бойових дій, учасників антитерористичної операції та мешканців громади загалом.

На останньому пленарному засіданні це питання активно обговорювалось депутатами, в.о. старост та присутнімина засіданні. За результатами обговорення прийнято  рішення відтермінувати розгляд питань на сесіях селищної ради з надання погоджень проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства, які розташовані за межами населених пунктів,до завершення процедури передачі земельіз державної власності у спільну власність сіл, селища Чемеровецької селищної ради.