Чемеровецька селищна рада - об'єднана територіальна громада
Хмельницька область. Офіційний сайт.

НВК №1 стане опорною школою

Задля підвищення якості освіти, раціонального та ефективного використання ресурсів, модернізації навчальних закладів Чемеровецька селищна рада долучилась до вседержавної реорганізації системи освіти в сільській місцевості шляхом утворення опорних шкіл. Відповідно у квітні було оголошено конкурс щодо визначення опорного закладу серед загальноосвітніх навчальних закладів селищної ради, який би забезпечив не лише якісну освіту, а й стане ядром сільської громади.

           Освітянська реформа в умовах децентралізації передбачає зміну моделі «школа на кожне село» на  систему опорнихшкіл (hub-school) та їхніхфілій. При цьому очікують дотримати таких умов: початкова школа максимально наближена до місця проживання дитини, наявність навчального закладу, що можевиконувати функції опорного, розвиток необхідної інфраструктури та довезення учнів і вчителів до опорноїшколи. Оскількипочатковішколизалишаються на місцях, то функції ЗНЗ І ступенявиконуютьфілії. Тобтоучні 1-4-х класівнавчаються у філіях, а учні 5-9-х класів — в опорнійшколі. Хоча за потреби філіяопорноїшколиможефункціонувати і як ЗНЗ І-ІІ ступенів — відповідно до рішеннязасновника.

За результатами оголошеного конкурсу відповідні умови витримано лише у Чемеровецькомунавчально-виховному комплексі №1 «ЗОШ І-ІІІ ступенів, ліцей та МНВК»« повернутися до списку новин