Програма відновлення вуличного освітлення в дії

Проблема відсутності вуличного освітлення до цього часу залишалася невирішеною не тільки для окремих населених пунктів, що приєднались до Чемеровецької селищної ради у грудні минулого року, а й для центру - селища міського типу Чемерівці, де кілька вулиць не були освітлені. З ініціативи селищного голови Олександра Собаня, під керівництвом першого заступника селищного голови Юрія Войтова поетапно реалізуються заходи благоустрою в частині відновлення мереж вуличного освітлення, встановлення багатотарифних лічильників та енергозберігаючих ламп.  Сьогодні в смт Чемерівці проходять налагодження лінії вуличного освітлення по вулиці Терешкової. Реалізація даного проекту сприятиме поліпшенню комфорту проживання та покращенню добробуту жителів громади.