Заходи реалізації соціальної політики

Дата: 18.08.2017 14:39

Фото без опису

Протягом поточного тижня працівники відділу з питань соціальної політики проводили виїзди   у підвідомчі населені пункти селищної ради з метою визначення потреб та вирішення проблем сімей, які опинились у складних життєвих обставинах. В ході обстеження у селах Ямпільчик, Слобідка-Смотрицька, Чорна, Черче, Залуччя, Біла, Степанівка виявлено 10 сімей в яких виховується 23 дітей, які потребують соціального супроводу.

Крім того продовжується робота щодо моніторингу якості надання соціальних послуг одиноким та одиноко проживаючим мешканцям Чемеровецької громади під час проведення якого відвідали підопічних в

селі Почапинці .В даному населеному пункті  соціальні послуги надають Асафат Валентина Миколаївна та Генсіровська Людмила Михайлівна, у яких на обслуговуванні  знаходиться 30  чоловік.  Крім допомоги у самообслуговуванні та веденні домашнього господарства соціальними робітниками  систематично проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота серед населення села з донесенням інформації відносно спектру надання соціальних послуг, підвищення їх якості та доступності.