Нарада з директорами загальноосвітніх навчальних закладів

Сьогодні відбулась  нарада з директорами  загальноосвітніх навчальних закладів Чемеровецької селищної ради. Відбувся конструктивний діалог Чемеровецького селищного голови з керівниками вісімнадцяти шкіл, налаштований на спільну і плідну співпрацю. Олександр Володимирович ознайомив запрошених освітян  з перспективним планом роботи та розвитку освітніх закладів у населених пунктах, що увійшли до об’єднаної територіальної громади. Директори шкіл мали можливість отримати відповідь на усі питання, які їх хвилюють, зокрема  освітнього і господарського характеру. Створено робочу групу, якою напрацьовано план заходів для забезпечення передачі загальноосвітніх навчальних закладів з комунальної власності Чемеровецької районної ради у комунальну власність Чемеровецької селищної ради.