Відбулось позачергове засідання виконкому Чемеровецької селищної ради.

З метою забезпечення оперативного виконання  Чемеровецькою селищною радою окремих повноважень  з різних напрямів діяльності, виникла необхідність позачергово провести засідання виконавчого комітету. Для  реалізації політики сфери соціального захисту до порядку денного внесено питання погодження проекту Комплексної програми соціального захисту населення у Чемеровецькій селищній раді на 2017-2022 роки.

Відділом освіти, молоді та спорту  напрацьовано проект Програми розвитку фізичної культури та спорту в Чемеровецькій селищній раді на період до 2020 року, який також винесено на розгляд членів виконкому. Начальник відділу фінансів Оксана Уланівська ознайомила присутніх з проектом рішення селищної ради «Про виконання бюджету Чемеровецької селищної ради за І квартал 2017 року»  та із змінами до рішення селищної ради від 11 січня 2017 №5-2/2017 «Про селищний бюджет на 2017 рік». Негайного розгляду потребувало питання зі сфери надання комунальних послуг, у зв’язку з цим було винесено на затвердження тарифи на послуги водопостачання  в населених пунктах селищної ради. Останнім питанням позачергового виконкому було погодження акту комісії по обстеженню стану зелених насаджень щодо  видалення сухих дерев та кущів на території смт Чемерівці.