Залучаємо досвід міжнародних партнерів

Система надання адміністративних послуг у громаді на належному рівні – запорука ефективного місцевого розвитку, залучення інвестицій та соціального капіталу. Реформа децентралізації, ресурсна та експертна допомога з боку програм міжнародної технічної допомоги – унікальна можливість для об’єднаних територіальних  громад підняти стандарти якості життя та отримати новий поштовх для розвитку.

З метою ознайомлення з досвідом  кращих практик організації надання адміністративних послуг  Чемеровецький селищний голова Олександр Собань сьогодні відбув до міста Київ для участі у Міжнародній конференції  «Кращі практики надання адміністративних послуг в малих громадах України, Вірменії, Грузії, Молдови». Організатори заходу - проект «Реформа управління на сході України»,  в рамках якого проходить конференція, виконується німецькою урядовою компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, спільно з Міністерством економічного розвитку і торгівлі України та Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України. Також в конференції запланована участь представників Центрів надання адміністративних послуг громад-партнерів проекту.