Рішення від 31.05.2017

Дата: 31.05.2017 16:07

1. Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2017 року.
  2. Про внесення змін  до  селищного бюджету на 2017 рік.
  3. Про визначення місця для встановлення  пам'ятника «Героям та жертвам Чорнобиля».
  4. Про розгляд заяви  громадянина України Горбатюка Р. О.
  5. Про заходи щодо запобігання загибелі людей на водних об'єктах Чемеровецької селищної ради.
  6. Про надання дозволу на видалення зелених насаджень на території смт Чемерівці.
  7. Про розгляд заяви генерального директора ТОВ «Український кристал» Юр'єва В.В. щодо надання  дозволу на проведення виїзної торгівлі в с. Чорна.
  8. Про  присвоєння адреси  приміщенню житлового будинку в  с. Вікторівка по вул. Вербична.
  9. Про  присвоєння адреси  приміщенню житлового будинку в  с. Залуччя по вул. Мальовнича.
  10. Про  присвоєння адреси  приміщенню житлового будинку в  с. Діброва по вул. Заріччя.
  11. Про  присвоєння адреси  приміщенню житлового будинку в  с. Степанівка по вул. Б. Хмельницького.
  12. Про  присвоєння адреси приміщенню житлового будинку в  с. Сокиринці по вул. Молодіжна.
  13. Про  присвоєння адреси приміщенню житлового будинку в  с. Збриж по вул. Тітова.
  14. Про  присвоєння адреси приміщенню житлового будинку в  с. Черче по вул. Жовтнева.
  15. Про  присвоєння адреси приміщенню житлового будинку в  смт Чемерівці по вул. Центральна.
  16. Про  присвоєння адреси приміщенню житлового будинку в  с. Кормильче  по вул. Зарічна.
  17. Про  видачу  дубліката  свідоцтва на право власності   на  житловий будинок  в с. Кормильче  по  вул. Зарічна, 15.
  18. Про  видачу  дубліката  свідоцтва на право власності   на  житловий будинок  в с. Свіршківці  по  вул. Молодіжна, 11.
  19. Про видачу ордера на квартиру  гр. Бойко А.В.
  20. Про видачу ордера на квартиру гр. Мерві І.І.
  21. Про призначення помічника жительці с. Бережанка    вул. Садова,  4, гр.  Задоянчук М.І.
  22. Про призначення помічника жительці с. Кугаївці    вул. Гагаріна, 35, гр.  Свідер М.А.
  23. Про призначення помічника жителю с. Кугаївці    вул. Ярослава Мудрого, 3, гр.  Люлько Г.М.
  24. Про призначення помічника жителю с. Кормильче    вул. Перемоги, 21, гр.  Дудку М.С.
  25. Про призначення помічника жительці с. Сокиринці    вул. Нагірна, 6, гр.  Бучацькій Н.М.
  26. Про призначення помічника жителю с. Слобідка - Смотрицька вул. А. Шендеровського, 13, гр.  Тарчинському І.А.
  27. Про призначення помічника жительці с. Нова Гута вул. Поповича, 6, громадянці Боднар А.П.