В дворі ЗОШ №2 встановлюється бруківка

Чемеровецьким селищним головою Олександром Собанем приділяється максимум уваги підтримці та  розвитку усіх сфер та галузей, серед них і освітянській. Окрім забезпечення надання якісних знань, очільник громади тримає на постійному контролі потреби загальноосвітніх закладів  господарського характеру.

Днями, майстри із встановлення бруківки розпочали роботи на подвір’ї  Чемеровецького навчально-виховного  комплексу №2 «ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія». Кошти на придбання 600 кв.м тротуарного  покриття та матеріалів  для проведення благоустрою шкільної території виділено з селищного бюджету.

Робота із встановлення відбуваються досить оперативно і до завершення наступного тижня буде завершена.