Колектив РайСТ відзначив 95-ту річницю Міжнародного дня кооперації

В умовах сьогодення споживча кооперація намагається сповна виконувати своє головне завдання, історично притаманну їй соціальну місію - вірно служити людям праці та державі.
          Своєю діяльністю колектив Чемеровецького районного споживчого товариства ефективно сприяє  впровадженню економічних та соціальних реформ, розвиткові підприємницької ініціативи, задоволенню потреб людей у якісних товарах і послугах, створює умови для підвищення добробуту мешканців громади. А сьогодні кооператори  відзначають своє професійне свято – 95-ту річницю Міжнародного дня кооперації.

Від Чемеровецької селищної ради  на урочистості завітав перший заступник селищного голови Юрій Войтов.  Юрій Васильович вручив Подяку Чемеровецької об»єднаної територіальної громади колективу ПСК «Чемеровецьке», а у словах вітання висловив впевненість у тому, що великий професійний колектив кооператорів Чемеровеччини і надалі спрямовуватиме свої зусилля на подальший розвиток кооперативного сектору економіки, примноження традицій кооперативного руху.