Хмельницька область, Чемеровецький район

Дітям - усе найкраще

Дата: 02.08.2017 16:34

Керівництво селищної ради під постійним контролем тримає проведення ремонтних робіт у закладах до початку нового 2017/2018 навчального року. Зовсім  скоро діток, які відвідують Бережанський дитячий садок, та їх батьків  чекає великий сюрприз, практично повністю оновлено приміщення закладу та меблі.  Сьогодні останній день роботи майстрів, які проводили ремонтні роботи. За кошти селищного бюджету було придбано будівельні матеріали та сантехніку,  проведено заміну кафельної  плитки на стінах та підлозі  харчоблоку, кухні та туалетної  кімнати, встановлено нові рукомийники та унітази. Керівник приватного підприємства «Україна Агро-2С» Володимир Присяжний виділив кошти на придбання нових меблів, зокрема, дитячих стінок, столиків та стільчиків.