Заміна даху школи – це важливо

Утримання та проведення ремонтних робіт в установах освіти  вимагає чималих коштів, а ще більших  -  якщо мова йде не про косметичний ремонт внутрішніх приміщень, а про заміну покрівлі. І дуже важливо, якщо тут про свою підтримку заявляють партнери-інвестори. Саме таким чином вирішуватиметься питання ремонту даху Кочубіївської ЗОШ. Сьогодні у Чемеровецького селищного голови Олександра Собаня відбулася ділова зустріч з директором приватного підприємства «Кочубіївське» Валентином  Волосецьким, ході якої прийнято рішення, що спільними зусиллями роботи розпочнуться уже під кінець поточного тижня. Наразі за кошти селищної ради встановлюється бруківка у дворі школи та  проводиться заміна на металопластикові двох дверей.