Моніторинг соціальних послуг в селі Сокиринці

Працівники відділу з питань соціальної політики практично наближаються до екватору запланованого моніторингу умов проживання одиноких та одиноко проживаючих осіб у населених пунктах Чемеровецької селищної ради, догляд за якими забезпечують соціальні робітники.

Сьогодні начальник відділу Віталій Приймак та провідний спеціаліст Людмила Кузнєцова провели виїзне обстеження  роботи двох  соціальних робітників, що працюють в селі Сокиринці. У цьому населеному пункті догляд проводиться за двадцяти двома жителями, із них для шістнадцяти осіб соціальні послуги надає Надія Кушнір,  шістьом  особам - Алла Ішімова. Перевіркою встановлено, що послуги надаються згідно укладених договорів, та відповідно  до визначених норм, а найголовніше - потреб осіб, що обслуговуються.