Обласний Чемпіонат зі спортивного туризму у Черчі

Чемеровецька громада гостинно приймає на своїй території  гостей з усіх районів Хмельницької області. З 16 по 22 травня  в селі Черче проходить  щорічний Чемпіонат  області серед учнівської молоді та обласного семінару підготовки суддів зі спортивного туризму.

На урочисте відкриття 55 – го сезону змагань завітали голова Хмельницької обласної ради Михайло Загородний, заступник директора Хмельницького департаменту освіти і науки, начальник управління професійної освіти та ресурсного забезпечення Антоніна Харчук. Від громади гостей та учасників змагань привітав Чемеровецький селищний голова Олександр Собань.

У боротьбі за кубок у різних видах змагань, зокрема «Комплексна дистанція», «Крос – похід», «Велоралі», братимуть участь 20 команд учнівської молоді з різних куточків області, від Чемеровецької громади бере участь збірна команда учнів із загальноосвітніх навчальних закладів (12 учасників) на чолі з тренером Володимиром Геречом.