Хмельницька область, Чемеровецький район

Відбулися офіційні заходи, приурочені Чорнобильській трагедії

Дата: 26.04.2017 16:56

Більше трьох десятиліть тому слово «Чорнобиль» обпекло серця мільйонів українців. Чорнобильська аварія стала найбільшою техногенною катастрофою в історії цивільної енергетики ХХ століття.

У зв’язку з черговими роковинами  трагедії заступник голови райдержадміністрації Петро Кравцов, заступник голови районної ради Лариса Лук’янова, керуюча справами виконавчого комітету селищної ради Жанна Народовець, представники структурних підрозділів, підприємств, установ, організацій та колектив Чемеровецької селищної ради на місці встановлення Пам’ятного хреста  вшанували пам'ять ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС. Проголошуючи промови посадовці, адресували слова вдячності учасникам ліквідації аварії, запевнили про сприяння у вирішенні питань соціального забезпечення чорнобильців та встановлення пам’ятника «Героям та жертвам Чорнобиля» в смт Чемерівці.

Своїми спогадами про ту жахливу  катастрофу поділився й голова районного осередку Всеукраїнської громадської організації «Союз Чорнобиль України» Віталій Тришньовський.

Перед учасниками заходу з художніми номерами  відповідної тематики виступили творчі колективи Чемеровецького центру культури, дозвілля та мистецтва.