Чемеровецька селищна рада - об'єднана територіальна громада
Хмельницька область. Офіційний сайт.

Відвідали підопічних на дому

Основне завдання новоствореного відділу з питань соціальної політики Чемеровецької селищної ради - забезпечити відповідальне  ставлення до своїх посадових обов»язків соціальних робітників та організувати належний рівень надання послуг  одиноким та одинокопроживаючим громадянам у населених пунктах підвідомчої території.

 Для реалізації поставлених завдань працівники відділу  уже вжили ряд заходів, проте робота активно продовжується. З метою вивчення ситуації безпосередньо на місцях, від осіб, які потребують соціальних послуг, ознайомлення з умовами їх проживання та рівнем надання послуг, начальник відділу Віталій Приймак  запланував виїзд до кожного населеного пункту селищної ради та поставив завдання відвідати усіх громадян, які перебувають на обслуговуванні.

Перший робочий візит сьогодні здійснили в село Хропотова. Тут перевірено якість роботи соціального робітника Оксани Стецюк, на обслуговуванні якої перебуває  14  осіб та визначено проблемні питання, вирішення яких дозволить покращити побутові умови проживання пристарілих жителів села.« повернутися до списку новин