Розпочали вивіз щебеню

Сьогодні розпочато відвантаження придбаного щебеню для забезпечення поточного ремонту доріг у населених пунктах Чемеровецької селищної ради. Першими та активними у організації вирішення  цього питання стали в.о. старости села Кочубіїв – потреба села складає 900 тонн, села Бережанка  , який має спланувати вивіз  600 тонн щебеню,  в.о. старост села Почапинці та Слобідка -Смотрицька – села отримають  таку ж кількість матеріалу, на   села Свіршковецької зони розприділено 550 тонн.

«З першого дня розпочався активний процес, - зазначає Чемеровецький селищний голова Олександр Собань. – Однак, слід зауважити, що реалізація вивозу матеріалу стала можлива лише завдяки потужній підтримці керівників агроформувань, які забезпечили великоваговий транспорт для довозу щебеню у населені пункти, за що їм велика подяка від усіх мешканців населених пунктів громади».