В Чемеровецькій громаді відбулись купальські гуляння

Збереження національних традицій та  звичаїв, проведення народних обрядових дійств є одним із пріоритетних  напрямів роботи  Чемеровецької селищної ради. Минулого тижня два дні поспіль відбулись святкування Івана Купала, 6 липня в селах Залуччя та Черче, 7 липня біля місцевого ставка в селі Почапинці. Ініціативу проведення  свят вивили в.о старост Віталій Загородній та Анатолій Марцінишин. Організатори дійств передбачили для відпочиваючих  концертні програми з виступами місцевих аматорів та творчих  колективів, обрядові танці юнаків та дівчат, необійшлось без головного символу купальських гулянь  - великого  вогнища та дівочої  ворожби з  вінками на воді, ну і звичайно масові гуляння в українських традиціях з частуванням за  щедрими столами.