Чемеровецька селищна рада приймала «Зіркову хвилю-2017»

Дата: 27.04.2017 17:18

Фото без опису

Чемеровецька громада сьогодні гостинно приймала учасників  обласного  етапу огляду художньої самодіяльності «Зіркова хвиля-2017». Серед учасників – школярі навчальних закладів Чемеровецької селищної ради, Гуківської об’єднаної територіальної громади та сільських рад Чемеровецького району.

Оцінювало хореографічні, вокальні, інструментальні, фольклорні та інші таланти учасників огляду журі, до складу якого увійшли  представники управління  освіти, молоді та спорту Хмельницької ОДА, на чолі із Заслуженим працівником освіти Наталією Жолобок, а також начальник відділу освіти молоді та спорту селищної ради Ірина Качуріна, директор будинку школярів Маргарита Чебаник. На запрошення організаторів участь у святковому заході взяв участь перший заступник Чемеровецького селищного голови Юрій Войтов.

Загалом  у творчих конкурсах змагалися 326 учасників. У гості на огляд зі своєю концертною програмою завітали  випускники Чорнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів Юлії Ваврашко та Сергія Клейніс . Свої вітання юним талантам у відео-зверненні передав акордеоніст Дмитро Решетник з Летави.

Усі учасники звітного концерту нагороджені дипломами.