Зустріч селищного голови з мешканцями Залісся

До складу Чемеровецької громади входять 34 населених пункти. І під особистим контролем у селищного голови Олександра Собаня вирішення питань розвитку території як у центральних садибах,  так і у невеликих селах.

Сьогодні Олександр Володимирович приїхав для обговорення нагальних  питань та напрацювання плану заходів у село Залісся . За результатами спілкування з мешканцями села за участю в.о. старости Віталія Короля та депутата Чемеровецької селищної ради Олександра Маковського прийнято рішення про проведення ремонту водогону ( заміну насосів тощо), впорядкування території довкола кладовища та облаштування брами, поетапної реалізації поточного  ремонту доріг  та освітлення населеного пункту.

Усі намічені заходи сплановані в часі та визначено відповідальних виконавців, а це запорука того, що будуть успішно виконані.