Конкурс "Барвисті клавіші»

Сьогодні 3 квітня 2017 року у Чемеровецькій дитячій музичній школі, відбувся конкурс "Барвитсті клавіші" на краще виконання музичного твору серед  учнів 1х – 4х фортепіанного класу викладача Мазур Лариси Іванівни.

Конкурсним твором для учнів 1-го класу став фортепіанний твір - український народний танець «Козачок», для учнів 4-го класу – твір Йогана Штрауса «Анна-полька». Під час прослуховування програми виконавців 4-го класу оцінювало журі 1-го, а відповідно учнів 1-го класу оцінювало журі 4-го. Доручена учням справа виконана з особливою серйозністю та відповідальністю. Проведення заходу  сприяло вихованню рис тактовності, справедливості, неупередженості. Переможці визначені в ході проведення перемовин за круглим столом.