Освітяни громади взяли участь у обласному вебінарі

Навчальний рік завершився, та літня пора не лише для організації дитячого відпочинку та оздоровлення,  але й  використовується педагогами для планування методичної роботи у новому навчальному році. Сьогодні Хмельницьким обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти відповідно до затвердженого плану проведено вебінар з питань реалізації  в контексті концепції Нової української школи завдань предмету «Основи здоров»я».

Участь у вебінарі взяли методисти основ  здоров»я та спеціалісти відділу освіти молоді та спорту Чемеровецької селищної ради. Одержані в ході наради настанови та рекомендації будуть сповна  застосовувані у навчально-виховному процесі  2017/2018 навчального року.