Спільними зусиллями для дітей села

Завдяки налагодженій тісній співпраці Чемеровецької селищної ради  із ТОВ «Волочиськ – Агро» у селі Жердя продовжуються роботи з благоустрою дитячих навчальних закладів. У Жердянському дитсадку «Сонечко» незабаром буде завершено ремонтні роботи з перекриття даху та облаштування коньків будівлі, матеріали для яких надано ВП «Жердянське» ТОВ «Волочиськ – Агро» , а роботи проводяться спільно з працівниками Комунального підприємства «Комунсервіс».

За рахунок бюджетних коштів Чемеровецької селищної ради розпочато монтаж огорожі навколо  Жердянської ЗОШ І-ІІІ ступенів. А керівник ВП «Жердянське» В.Думанський  забезпечив перевезення будівельних матеріалів, підготовку майданчику для проведення робіт та вивезення сміття.