Вулиці Сокиринець та Степанівки буде освітлено

В планах керівництва Чемеровецької селищної ради  - завершити програму освітлення населених пунктів громади.Підтвердженням цьому є робоча зустріч селищного голови Олександра Собаня та його першого заступника  Юрія Войтова з представником приватного підприємства  «МагістральбудУкраїна», що є генеральним підрядником інвестиційного проекту селищної ради, та інспектором технічного нагляду Володимиром Цимбалістим, яка відбулася сьогодні. В ході виробничої наради проведено останні узгодження реалізації намічених заходів та визначено терміни виконання робіт.

Лінію в селі Сокиринці вже майже налагоджено. В селі Степанівка монтажні роботи вартістю  210 тисяч гривень лише  розпочинаються. Відповідно до проектно-кошторисної документації протяжність вуличного освітлення тут складатиме  4 кілометри.