Зібрано продовольчу допомогу учасникам АТО

Дата: 17.10.2017 11:55

Фото без описуДо оголошеної акції збору продовольства для воїнів АТО активно долучились усі населені пункти Чемеровецької селищної  ради, зібрано чимало картоплі та консервації. З особливим теплом та щирістю на клич допомоги відреагували наші наймолодші земляки, діти, що відвідують дитячі садочки та учні шкіл. Вони з особливою відповідальністю організовували збір коштів,  продуктів харчування та організовували солодкі ярмарки. Дітки Бережанського дитячого садочка також не залишились осторонь, вони з допомогою своїх батьків передали волонтерам варення, салати та овочі, яких так чекають наші бійці.