Проблеми вирішуються спільними зусиллями

Дата: 18.10.2017 13:43

Фото без опису З часу, відколи Чемеровецьку громаду  очолив Олександр Собань, на адресу селищної ради надійшло понад півтори десятка звернень від мешканців чемеровецьких багатоквартирних будинків з проханням вирішити питання ремонту покрівель, котрі з часом( а це орієнтовно 20-30 років) звісно-що потребують заміни. Однак,   зробити те, що не робилося впродовж багатьох років  на стількох об’єктах одночасно зрозуміло, що не  можливо, тому що фінансово досить обтяжливо. Однак, кожне питання можна вирішити, якщо за справу братися усім разом. Днями розпочато ремонт покрівлі на житловому квартирному будинку №18 по вулиці Герцена. Мешканці довгий час потерпали від пошкодження  даху, а відтак  погодились на запропонований Чемеровецьким селищним головою Олександром Собанем вихід із ситуації – вирішити проблему спільними зусиллями. Частину коштів, необхідну для придбання шиферу, виділено з бюджету селищної ради, решта витрат на проведення ремонтних робіт мешканці будинку взяли на себе.