Зимовий спецодяг для комунальників

Дата: 01.12.2017 15:49

Фото без опису

За останні десятиріччя  працівники комунального підприємства «Комунсервіс» цьогоріч вже вдруге отримали сезонний спеціальний одяг, тепер - це зимовий варіант курток та взуття.  Працівники комунального підприємства нашої громади мають бути забезпечені спеціальним одягом  для виконання своїх  виробничих завдань – саме таке рішення було прийнято керівництвом селищної ради.

Придбання цього спецодягу, по-перше, говорить про  рівень організації праці на підприємстві, адже він має спеціальне відблискове  покриття, що відповідає загальноприйнятим стандартам  для безпеки виконання робіт, особливо,  на проїжджій  частині доріг, а по-друге  є серйозним доповненням до бюджету працівників  комунального підприємства, адже їм не потрібно для цього купувати власний одяг для виконання виробничих завдань.

Директор «Комунсервісу» Василь Олійник зауважує: «Працюючи за різних погодніх умов над завданнями з благоустрою населених пунктів громади комунальники вдячні, що про них не просто не забувають, а турбуються».