Пізнавальна екскурсія історією України

Дата: 08.11.2017 15:51

Фото без описуУказом Президента України 2017 рік проголошено роком Української революції 1917–1921 років, періодом подій, пов’язаних із національно-визвольною боротьбою українського народу, початку процесу  формування модерної політичної нації та відродила традицію української державності. З метою вшанування видатних учасників революції в Чемеровецькій центральній бібліотеці для дітей учора відбувся історико-пізнавальний екскурс « Це нашої історії сторінки і рядки…». У підготовленому матеріалі для присутніх школярів Чемеровецького навчально-виховного комплексу №1 «Загальноосвітня школа I-III ступенів, ліцей та міжшкільний навчально-виробничий комбінат» бібліотекарі  визначили найважливіші і найскладніші віхи того періоду в історії Українського народу. Для користувачів також було презентовано виставку - хроніку «Це нашої історії рядки», з представленими книгами та часописами, що дають можливість відвідувачам дізнатися, як минулі покоління виборювали незалежність України, поклавши на її вівтар незліченні жертви.