Відбулося засідання виконкому

Дата: 30.03.2018 17:09

Фото без описуСьогодні відбулось третє в поточному році засідання виконавчого комітету Чемеровецької селищної ради,  в ході якого реалізовано розгляд  34 питань порядку денного. В результаті голосування члени виконкому погодили проект рішення сесії про внесення змін до програми соціально-економічного  та культурного розвитку території Чемеровецької селищної ради на 2018 рік, проголосували за напрацьований перелік заходів з благоустрою, озеленення, поліпшення санітарного стану в населених пунктах громади, переглянули тарифи комунального підприємства «Комунсервіс».  Також розглянули десять заяв мешканців сіл об’єднаної селищної ради щодо упорядкування поштових адрес житлових будинків та господарських споруд, п’ять заяв  на призначення помічників та дві на видачу дублікатів свідоцтв на право власності   на  домоволодіння.