Оновлення автобусних зупинок триває

Дата: 12.04.2018 17:12

Фото без описуЩе минулого року Чемеровецька селищна рада визначилась з необхідністю навести лад з автобусними зупинками. У кількох населених пунктах це вдалось вирішити до нового року і на поточний рік заплановано  замінити старі конструкції  на більш сучасні і  естетичні та встановити нові в тих місцях, де їх не вистачає. За останній місяць придбали і встановили дві зупинки в селі Біла, по одній - в селах Бережанка та Ямпільчик. До оновлення зупинок також долучаються сільськогосподарські формування, приватне підприємство «Україна Агро-2С» профінансувало влаштування ще двох зупинок для мешканців Бережанки.