Методоб'єднання вихователів старших груп та вчителів початкових класів

Дата: 04.05.2018 15:01

Фото без опису Однією з головних ланок у системі методичної роботи є методоб’єднання, організованої з метою вивчення системи роботи кожного вчителя чи вихователя, для підвищення ефективності навчально-виховного процесу, аналізу внутріосвітніх вимог, сприяння розвитку педагогічної творчості, професійної майстерності. Учора  на базі Чемеровецького ясла - садка №2 "Червона калина" провідним спеціалістом відділу освіти, молоді та спорту Маєю Ковальчук  та методистом Світланою  Приймак  проведено методоб'єднання вихователів старших груп та вчителів початкових класів на тему: "Наступність роботи закладу дошкільної освіти та початкової школи". До уваги присутніх вихователем старшої групи №1 Катериною Гадзіною, практичним психологом Іванною Стукан  було показано заняття "Подорож Капітошки" та вихователем старшої групи №2 Раїсою Шинкаренко, вчителем логопедом Оленою Баньковською  заняття "У Форті Буаяр".