Представники місії ОБСЄ в Чемеровецькій громаді

Дата: 10.10.2018 17:07

Фото без описуСьогодні  Чемеровецький селищний голова Олександр Собань приймав    у своєму робочому кабінеті спостерігачів Спеціальної моніторингової місії в Україні пана Рюне Кастберга та пана Гюнтера Гугенберга. Представники Організації з безпеки та співробітництва Європи в Україні поспілкувалися з селищним головою про хід реформи з децентралізації, про втілення в життя новацій у галузі  освіти та медицини.  Гостям було цікаво почути відповіді  Олександра Володимировича  на питання про становлення громади, успіхи, досягнення та результати роботи за період функціонування  самоврядного органу нової формації, а також про проблеми на шляху розвитку та плани на майбутнє.