від 29.05.2018 року

Дата: 17.05.2018 11:31

Порядок денний

1. Про організацію заходів щодо забезпечення дотримання чинного земельного законодавства на території населених пунктів Чемеровецької селищної ради.

2. Про проект Програми енергозбереження та енергоефективності приміщення Чемеровецького районного лабораторного  відділення ДУ «Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України» на 2018-2019 роки.

3.  Про проект Програми  підтримки сімей та дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги на 2018-2020 роки.

4. Про призначення помічника жительці с. Демківці, вул. Нагірна, 33, громадянці Киналь Р.М.

5. Про призначення помічника жительці с. Гайове, вул. Кам'яна, 1, громадянці Сидорук Н.І.

6. Про розгляд звернення жителів сіл Сокиринці, Збриж, Вишневе щодо покращення мобільного зв’язку.

7. Про присвоєння поштової адреси нежитловій будівлі Чорнянської амбулаторії загальної практики сімейної медицини по вулиці Центральна села Чорна.

8. Про присвоєння поштової адреси домоволодінню Олійник В.М. с. Вікторівка.

9. Про присвоєння поштової адреси домоволодінню Скоряк Г.О. с. Кормильча.

10. Про надання дозволу на видалення зелених насаджень та аварійних дерев в населених пунктах громади.

11. Про розгляд заяви жителів смт Чемерівці щодо перегляду тарифів на послуги КП «Комунсервіс».

12.  Про надання дозволу на встановлення тентових конструкцій ФОП Крамар В.М. в смт Чемерівці по вул. Центральна на Центральній площі.

13. Про надання дозволу на відкриття об’єкту торгівлі – палатки «Оболонь» з продажу безалкогольних напоїв, квасу та інших супутніх продуктів ФОП Крамар В.М. в смт Чемерівці по вул. Центральна на Центральній площі.

14. Про надання  дозволу на проведення виїзної торгівлі та організацію послуг  у сфері відпочинку та розваг під час святкування Дня захисту дітей та Дня міста.

15. Про розгляд заяви громадянки Чорній-Тищенко Марії Володимирівни щодо перепоховання її чоловіка Тищенка Валерія Володимировича.

16. Про перекриття руху автотранспорту в смт Чемерівці 1 і 2 червня 2018 року.