Щаслива мама - щаслива родина

Дата: 27.11.2018 16:39

Фото без опису

В рамках напрацьованого Чемеровецькою селищною радою плану заходів щодо участі в Міжнародній акції «16 днів проти насильства» сьогодні відбувся захід приурочений Міжнародному дню боротьби з насильством щодо жінок.

Завідувач сектору соціальної роботи з сім’ями, дітьми та молоддю відділу з питань соціальної політики селищної ради Галина Паламарчук , зустрілась з  батьками новонароджених у пологовому відділення Чемеровецької центральної лікарні та провела бесіду  на тему «Щаслива мама - щаслива родина». В ході розмови з молодими людьми особлива увага приділялась питанням домашнього насильства та формування нетерпимого ставлення до будь-якої форми насильства.