День Святого Миколая у Голенищівській школі-інтернаті

Дата: 20.12.2018 14:00

Фото без описуУ переддень Новорічних та різдвяних свят наші душі відкриті, серця горять бажанням дарувати тепло оточуючим та встигнути зробити якомога більше добра, щоб жодна людина не залишилась осторонь Зимової казки. А діти з нетерпінням очікують  подарунків від Святого Миколая.  Дуже важливо у ці дні не оминути увагою діток, яким не пощастило мати щасливу і міцну сім'ю. Саме з цією метою Чемеровецький селищний голова Олександр Собань із заступником  Юлією Повар та керівниками районної влади відвідали Голенищівську школу-інтернат. Вихованці закладу, а це 57 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, з малозабезпечених, багатодітних сімей, які потрапили у складні життєві обставини, дітей одиноких матерів, від Чемеровецького селищного  голови Олександра Собаня отримали індивідуальні засоби гігієни, а заклад -побутову хімію для прибирання та миття посуду.
Як розповіла директор школи-інтернату, діти з особливим трепетом щороку готуються до цього свята: «Вони придумують щось цікаве, беруть участь в складанні сценарію. Кожен охоче виконує свою роль у підготовці дійства. Їм подобаються свята, подобається, коли до школи приїздять гості і актова зала наповнюється вдячними глядачами».